WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Aleron Afrodizyak Parfüm
Aleron Afrodizyak Parfüm

Aleron Bayanları Etkileyen Afrodizyak Parfüm

EM-1308

Aleron Bayanları Etkileyen Afrodizyak Seks Parfümü

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Aleron Bayanları Etkileyen Afrodizyak Parfüm

Erkeklerin bayanları etkileyebilmek adına kullandıkları son derece etkili yöntemler vardır. Ama bunların çoğunu bayanlar bilmez. Biz size burada en etkilisini açıklamak istedik bunlardan biri afrodizyak etkili aşk parfümleridir. Cinsel istek arttırıcı parfüm veya seks parfümü olarak da bilinmektedirler. Aleron bayanları etkileyen afrodizyak parfüm bunlar arasında hem etkisi hem de kokusu ile bilinen son derece yüksek etki de bir üründür. Üzerinize bir kaç kez sıkmanız durumunda kokunuz ile herkesi etkileyebilecek formda olacaksınız. Bir ortam da sizi merak eden ve yanınıza yaklaşmak isteyen bir çok bayanla karşılaşabileceksiniz. Aleron bayan azdırıcı parfüm sayesinde ilkleri yaşamak sizin için olağan bir durumdur. Popülerlik duygusunu seviyorsanız çok doğru br yerdesiniz. Aleron parfüm 75 ml olan bir üründür. Orijinal afrodizyak parfüm olduğundan en az 2 gün kalıcı etkisi vardır.

Aleron Bayan Uyarıcı Parfüm Nasıl Kullanılır

Aleron kadın azdırıcı parfüm kullanımını boyun kulak arkası koltuk altı ve kol içi gibi ter bezlerinin yoğun çalıştığı yerlere yapmalısınız. Bu sayede çok daha yoğun kokular elde edebilirsiniz. İstediğiniz an istediğiniz dakika bu ürünlerden kullanabilirsiniz. Kullanım miktarını da yine kendiniz belirleyebilirsiniz.

Aleron Afrodizyak Parfüm Fiyatları

Uyarıcı aşk parfümleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden olan aleron bayan istek arttırıcı parfüm fiyatı açısından da tercih sebebidir. 75 ml olmasına rağmen oldukça uygun bir fiyattan sitemizde satılmaktadır. Bu ve diğer ucuz cinsel parfümleriniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aleron bayan azdırıcı parfüm fiyatı 149 tl

Cinsel İstek Arttırıcı Aleron Parfüm Yararları Ve Zararları
 • Cinsel istek artırıcı bir üründür.
 • Afrodizyak etkileri olan bir parfümdür.
 • Uyarıcı özelliği ile bayanları etkilemektedir.
 • Cinsel çağrışımlar yapar.
 • Birini kadını etkilemenin en kolay yoludur.
 • Gözlere temas ettirmeyiniz. Çocuklardan uzak tutunuz.
 • Sıcak bir ortamda muhafaza etmeyiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.