WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Big Man Geciktirici Hap
Big Man Geciktirici Hap

Big Man Bitkisel İçerikli En Ucuz Geciktirici Hap Fiyatı

EM-1325

Big Man Bitkisel İçerikli En Ucuz Geciktirici Hap Eczane Fiyatı

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Big Man Bitkisel İçerikli En Ucuz Geciktirici Hap Fiyatı Özellikleri

Erkeklerin korkulu rüyası haline gelen ereksiyon sorunları cinsel hayatı etkileyen en önemli sorunlar arasında yer alabilmektedir. Partnerlerinizle olan uyumunuzu bozacak nitelikte olan bu sorunlar, çözülmediği takdirde yaşayacak olduğunuz diğer sorunlar sizleri daha zor durumlara maruz bırakabilecektir. Cinsel hayatına önem veren ve kalitesini bir adım dahil olsa ileriye taşımak isteyen kişilerin tercihi olan bu ürün, sizlere her zaman ilişkilerde istediğiniz hazzı sağlayabilecektir. Big man bitkisel içerikli en ucuz geciktirici hap fiyatı oldukça makul olduğundan her bütçeden kişilerin ihtiyaçlarını çözebilecek niteliktedir. 3800 gibi yüksek bir mg değerine sahip ve 10 tabletten ibaret olan big man bitkisel geciktirici hap ile cinsel hayatınızda partnerlerinizle uyum içerisinde hareket etmek sizlerinde hakkı değil mi ?

Big Man Bitkisel Ereksiyon Hapı Nasıl Kullanılır ?

Big man hapı kullanımı oldukça basit ve kolay işlemlerden ibarettir. Üründen tam olarak etki görmek istiyorsanız eğer doğru bir kullanım yapmanız gerekmektedir. Doğru kullanım sonucunda bu ürünle birlikte başarısızlık oranı oldukça düşüktür. Öncelikli olarak cinsel ilişkiye girmeden 30-40 dakika öncesinde ve yemeklerden 2 saat sonra bu ürünü kullanmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Alkollü veya asitli bir içecek ile bu ürünü tükettiğiniz takdirde sizler üzerinde oluşturacak olduğu etkiyi düşüreceğinin de bilincinde olmalısınız. Eskisinden çok daha uzun süreli ve etkili cinsel birliktelikler artık sizler içinde hayal olmayacak !

Bitkisel Geciktirici Hapı Big Man Fiyatı

Partnerlerinizle uyum içerisinde hareket etmenizi sağlayacak ve ilişki sürenizi uzatacak olan big man hap fiyatı online eczanemizde oldukça makul bir fiyattan satılmaktadır. Orjinal olarak en uygun fiyat garantisi ile birlikte tamamen bitkisel olan bu üründen faydalanabileceksiniz.

Ereksiyon Sağlayıcı Big Man Hapı Yararları ve Zararları
 • Tamamen bitkisel bir üründür.
 • İçerisinde 10 tablet yer almaktadır.
 • İlişki sürenizi normalinden 3 kat daha arttırır.
 • Cinsel anlamda performans sağlayıcı bir üründür.
 • Ereksiyon gibi sorunlarınızdan çok kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.
 • 3800 gibi yüksek bir mg değerine sahiptir.
 • 18 yaşından küçüklerin kullanması uygun değildir.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.