WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel

Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 250 ml

EM-1182

Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel Fiyatı Kampanyalı Satış

249,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Cabs Glide Kaliteli Kayganlaştırıcı Jel

Her zaman ilişkilerinde kayganlaştırıcı ürünleri tercih eden kişilerin muhakkak sahip olması gereken bir ürünü sizlere tanıtacağız. Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 250 ml ürünü sizlere ilişkilerinizde ekstra haz ve mutluluk yaşayabilmeniz adına geliştirilmiş bir üründür. Bu ürünü kullandıktan sonra yaşayacağınız muhteşem hazların etkisi altına sizler sahip olabileceğiniz gibi partnerlerinize de bu anı yaşatabileceksiniz. 250 ml değerine sahip olması nedeniyle büyük boy olan bu ürün sizlere uzun bir süre yetebilecek bir şişede gelmektedir. Bu sayede ilişkilerinizde her zaman kayganlaştırıcı ürünleri tercih edebileceğiniz gibi yaşayacağınız ekstra hazlar için ekstra ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Sizlerde bu deneyimlere sahip olmak istiyorsanız hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Cabs Glide Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır

Cinsel hayatın önemini daha iyi anlamanızı sağlayacak olan cabs glide kayganlaştırıcı kullanımı ve uygulama kolaylığı sayesinde sizlere kusursuz deneyimleri sunabilmektedir. Yalnız bu aşamada dikkat etmeniz gereken doğru bir kullanım esasına göre hareket etmek olacaktır. Öncelikli olarak ürünü kullanırken vajinal bölgeyi iyice temizlemeniz gerekmektedir. Temizlemenin ardından uygulayacak olduğunuz bu jel, kuruduktan sonra muhteşem hazzı sizlere sunabilecektir. Cinsel hayatın devamı ve partnerlerinize sunabileceğiniz muhteşem hazlar için elinizi çabuk tutun.

Cabs Glide Jel Fiyatları

Cabs glide jel fiyatı sitemizde herkesin alabilmesi adına oldukça uygun tutulmuştur. Bu ürüne sahip olduktan sonra yaşayacağınız hazları beklettiğiniz için kendinize kızacaksınız ! Hemen sipariş vererek güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini sizlerde yaşayın.

Uyarılar ve Yan Etkileri

 • Cinsel performansınız bu ürünle birlikte tavan yapabilecektir.
 • Her zaman istediğiniz hazza ulaşabileceksiniz.
 • Cinsel hayatı dengeleyici bir etkisi vardır.
 • İçinizdeki isteksizlik sorunları tamamen ortadan kalkacaktır.
 • Partnerlerinizi her zaman mutlu edebileceksiniz.
 • 250 ml değerine sahiptir.
 • Yağ içermeyen bir üründür.
 • Çocukların ulaşamayacağı ve güneş ile birebir temas etmeyen yerlerde muhafaza edilmelidir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.