WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Play Lube Meyve Aromalı Kayganlaştırıcı Jel
Play Lube Meyve Aromalı Kayganlaştırıcı Jel

Play Lube Çikolatalı Kayganlaştırıcı 50 ml

EM-1172

Play Lube Çikolatalı Kayganlaştırıcı Jel

199,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Play Lube Çikolatalı Kayganlaştırıcı

Cinsel sağlık ürünler bir çok araştırma ve testlerden geçerek tüketiciye sunulmaktadır. Cinsel hayatı etkileyen bir takım sorunlar ilişkileri de bir o kadar etkileyebildiğinden önemli konulara hemen müdahale etmek gerekmektedir. Bu yazımızda bayanların yaşamış olduğu vajina kuruluğu sorununu nasıl çözebileceklerini anlatan bir üründen bahsedeceğiz. Cinsel hayatınızı etkileyecek olan bu ürün sizlere her zaman daha iyi bir deneyim sunabileceği gibi etkili bir şekilde geri dönüşleri almanızı sağlayabilecektir. Play lube çikolatalı kayganlaştırıcı 50 ml değerine sahip olmasından dolayı uzun bir süre sizlere yetebilecek ve ıslak bir vajinaya sahip olmakla beraber etkileşimi hızlandırabilmektedir. Cinsel hayatınızda başarıya bir adım daha yakın olmanızı sağlayacak olan bu ürün sizlere kusursuz bir deneyim sunabilecektir.

Play Lube Çikolatalı Jel Nasıl Kullanılır

Play lube kayganlaştırıcı jel kullanımı oldukça kolaydır. Bu ürünü kullandıktan sonra cinsel hayatınızın ne oranla değişebileceğini görebilirsiniz. Bu değişim hem sizlerin hem de partnerlerinizin hoşuna gidecektir. Yağ ve kimyasal madde içermediğinden dolayı tercih söz konusu olan bu ürün vajinal bölgeye sürülerek uygulandığından alternatif bir uygulama yöntemi bulunmamaktadır. Kullanımdan ortalama olarak 20 dakika sonra etkisini tam anlamıyla gösterebilecek olan bu ürün sizleri zevkten dört köşe yapacaktır.

Play Lube Çikolatalı Kayganlaştırıcı Fiyatları

Play lube çikolatalı jel fiyatı sitemizde herkes alabilmesi adına oldukça uygun tutulmuştur. Bu ürünü şuana kadar kullanan kişilerden her hangi bir olumsuz geri dönüş gelmediğinden dolayı ürünün ne kadar etkili olduğu konusunda bilgi sahibi olabilmektesiniz.

Uyarılar ve Yan Etkileri

  • Cinsel performansınızı arttıracak bir üründür.
  • Her zaman istenilen seviyede bir etki görmenizi sağlar.
  • Partnerlerinizin cinsel ilişkilerinde her zaman tercih söz konusu olabilirsiniz.
  •  Çikolata aroması sayesinde ekstra haz duyarsınız.
  • Güneş görmeyen kuru ve serin ortamlarda muhafaza ediniz.
  • 18 yaş altındaki kişiler için kullanımı uygun değildir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.