WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viaxi Genital Bölge Bakım Kremi
Viaxi Genital Bölge Bakım Kremi

Viaxi Whitenning Renk Açıcı Vajina Genital Bakım Kremi Satış

EM-1312

Viaxi Whitenning Renk Açıcı Vajina Genital Bakım Kremi Eczane Satış

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viaxi Whitenning Renk Açıcı Vajina Genital Bakım Kremi Özellikleri

Bayanlar her zaman normaline oranla ve çevresindeki kişilere karşı bir adım daha önde ve bakımlı olmaları gerekmektedir. Doğal içgüdü nedeniyle bütün kadınlarda böyle bir istediğin meydana geldiğini varsayarsak eğer, aslında bu günümüz şartlarında çokta zor bir işlem gerektiren sorun değildir. Sizlere tanıtacak olduğumuz viaxi whitenning renk açıcı vajina genital bakım kremi satış, başarılı etkilere sahip olan ve ciltte koyulaşmaları gideren en başarılı ürün olarak yerini almaktadır. Her ne kadar temizliğe dikkat edilse bile zaman zaman genital bölgelerde bir takım koyulaşmalar meydana gelebilmektedir. İlişkilerde özellikle partnerleri oldukça rahatsız eden bu durum, bir sonraki ilişkilerde sizlere partner bulmak konusunda ciddi sıkıntılar yaşatabilmektedir. Eğer sizleri de bu koyulaşmalar rahatsız ediyorsa, hemen bu ton farklılığını gidermek için vajina renk açıcı krem'i kullanmaya başlamalısınız.

Viaxi Whitening Renk Açıcı Nasıl Kullanılır

Viaxi whitening kullanım itibariyle kolay, etki itibariyle başarılı bir üründür. Bu sorun ile karşı karşıya kalan bir çok kişinin tercih edecek olduğunu ürün, kısa sürede sonuçlarını sizlere gösterebilecektir. Öncelikli olarak alacak olduğunuz kremi, günde sabah ve akşam olmak üzere 2 kez uygulama yaparak kullanmanız gerekmektedir. Koyulaşmanın bulunduğu bölgeye sürecek olduğunuz bu krem, ortama 5'er dakikadan 2 kez uygulama gerektirecektir. Kremi bitene kadar her gün aksatmadan yapacağınız bu işlem sonunda başarılı sonuçları sizlerde gözlemleyebileceksiniz.

Viaxi Whitening Fiyatları

Cinsel birlikteliklerin temelini oluşturan cinsel sağlık, günlük yaşantıyı da ne yazık ki etkileyebilmektedir. Oysaki bunun için günümüz şartlarında sizlere sunulan bu ürünleri kullanarak kısa sürede başarılı bir sonuca ulaşma imkanına sahip olabileceksiniz. Viaxi renk açıcı fiyatı sitemizde herkesin alabilmesi adına uygun tutulduğu gibi stoklarla sınırlı olduğunu belirtmek isteriz.

Viaxi Renk Açıcı Yararları ve Zararları
  • Cinsel performansı arttırabilecek bir üründür.
  • Koyu bölgeler artık tamamen yok olabilecektir.
  • Renk açıcı özelliği ile birlikte ton farklılığı problemini ortadan kaldırabileceksiniz.
  • Basit uygulamalar gerektirmektedir.
  • 18 yaşın altındaki kişiler kullanmamalıdır.
  • Güneş ile birebir muhafaza eden bir bölgede barındırılmamalıdır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.